تصور

استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلا مانع است

احزاب در جمهوري اسلامي

موضوعي است كه مدتهاي مديد باعث نگراني من شده كه دليلش هم افراد و جريانات خواهان ازادي و دمكراسي قانوني و مصالمت اميزي هستند كه ميخواهند در كنار حكومت مطلقه فقيه به دمكراسي و اصلاحات دست پيدا كنند.
در اينجا يك سوال پيش ميايد كه ايا با وجود رژيمي كه اساس و بنيان مذهبي دارد ان هم از فاشيستي ترين نوعش كه ولايت مطلقه فقيه ميباشد كه خود را نماينده الله بر روي زمين ميداند ميتوان بصورت مصالمت اميز به فعاليت هاي ازادي خواهانه يا حداقل اصلاح طلبانه دست زد.
ايا حكومت جمهوري اسلامي نميداند كه بيش از 60% مردمش در نزديكي خط فقر زندگي ميكنند وحقوقي معادل 200 تا 300 يورو در ماه دارند . مگر در دوران همين حكومت نيست كه كتابهائي كه بارها در دوران همين رژيم تجديد چاپ شده اند حالا ديگر اجازه چاپ به انها داده نميشود مگر ازادي خواهان واقعي مثل منوچهر محمدي ها نيستند كه در زندانهاي رژيم از سال 60 تاحالا كشته شده اند و خواهند شد مگر همين رژيم نبود كه خانواده فعالين سياسي اعدام شده يا نشده را از تحصيل در دانشگاهها منع كرده است.
جاي خواندم كه دولت اصلاحات(خاتمي) از فعاليت هاي هسته اي در ايران بي اطلاع بوده و هيچ تقصيري در تحريم هاي فعلي عليه ايران متوجه اين اقايان نميباشد بايد گفت كه ندانستن اينكه كشور فعاليتهاي هسته اي دارد انهم از جانب رئيس جمهور وقت عذر بدتر از گناه است و خبر از بي خبري و بي لياقتي رئيس جمهور وقت دارد.
گوئي در اين حكومت براي اينكه بتوان سر نگونش كرد بايد نفوذ كنيم اين درست است اما بايد بدانيم اين عمل ما چه تاثيري ميتواند داشته باشد و مگر چند نفر از اعضاي اين احزاب براي سرنگوني عضوشان شده اند.
و در اخر بايد گفت مسئولين و جواناني كه به خيال رسيدن به ازادي و دمكراسي در احزابي كه توسط دژخيمان همين حكومت پايه گذاري شده و بوجود امده فعاليت ميكنند سراب بس خيال انگيز پيشرو دارند كه شايد هم از فشار بيكاري به جمع ياري رسانان و حمايت كنندگان ولايت مطلقه فقيه پيوستند اما چه حيف كه جوانان ازاد انديش ايران چنين شتاب زده و بي تامل به اين صف پيوستند در جمع كردن ارا براي قانوني نشان دادن چهره زشت ديكتاتوري اين رژيم كمك كردند.
Advertisements

18 دیدگاه»

  ghaemi wrote @

وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم
حضور محترم جناب آقای فرید(روزگار)
با سلام و تقدیم احترام
به استحضار می رساند که وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم بصورت موقّت و برای مدّت شش ماه به روش زیر اداره خواهد شد:
همزمان سه وبلاگ با نام وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم ایجاد می گردد و تمامی اعضای مجمع نویسندگان به سه گروه مساوی تقسیم می گردند و هر گروه با رعایت مفادّ اساسنامه وبلاگ گروهی، یکی از وبلاگهای گروهی را اداره خواهند کرد و در پایان دوره شش ماهه کمیته ای از نمایندگان سه گروه تشکیل خواهد شد و در مورد نحوه تداوم فعّالیت وبلاگهای گروهی فریاد حق طلبی مردم تصمیم خواهند گرفت و در صورت نیاز، اساسنامه وبلاگ گروهی را اصلاح خواهند کرد.

  ghaemi wrote @

در این رابطه از تمامی اعضای مجمع نویسندگان تقاضا می شود تا به سه گروه مساوی تقسیم شوند و هر گروه مسئولیت یکی از وبلاگها را بر عهده بگیرند.
اسامی اعضای مجمع نویسندگان:
1- آزاد مرد(خودمونی تر از خودمونی)
2- اردکانی(نگار کویر)
3- انسان آزاد(اصلاح طلبان خوزستان)
4- بابکان استخری ساسان(نژاد آریایی)
5- تفضلي ميلاد(مديريت سایت بازتاب ایران)
6- حبیبی محمد مهدی(habibi_esf@yahoo.com و kicker-pen@hotmail.com)
7- طهماسبی مسعود(رها)
8- محمود(شب کویر)
9- کارن(دگراندیش)
10- هادی(hbt0011@yahoo.com)

  ghaemi wrote @

11- شیخ حق گو
12- نرگس(یاداشتهای یک دلشکسته خبرنگار)
13- دیار بکر کردستانی(کردستان در آئینه جهانی)
14- فرید(روزگار)
15- میثاق(نت نوشت)
16- نویسنده 66(آزادباش)

نام و مشخصات وبلاگهای سه گانه:
وبلاگ 1:
نام وبلاگ: وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم(1)
آدرس وبلاگ: http://faryadehaghtalabi1.blogfa.com

وبلاگ 2:
نام وبلاگ: وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم(2)
آدرس وبلاگ: http://faryadehaghtalabi2.blogfa.com

وبلاگ 3:
نام وبلاگ: وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم(3)
آدرس وبلاگ: http://faryadehaghtalabi3.blogfa.com

  ghaemi wrote @

وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم
حضور محترم جناب آقای فرید(روزگار)
با سلام و تقدیم احترام
بدینوسیله از جنابعالی تقاضا می شود تا به اتّفاق حداقل چهار نفر دیگر از اعضای مجمع نویسندگان وبلاگ گروهی یک گروه تشکیل دهید و دو نفر را از جمع خود که مورد تأیید تمامی اعضای گروه باشند بعنوان نماینده گروه به من معرفی نمائید تا رمز ورود به بخش مدیریت یکی از وبلاگهای گروهی را در اختیارشان قرار دهم.
پیروز باشید – سید محسن قائمی

  gh wrote @

وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم
حضور محترم جناب آقای فربد
گروه بندی پیشنهادی برای وبلاگ های گروهی فریاد حق طلبی مردم
با توجّه به نظر بعضی از عزیزان گروه بندی زیر پیشنهاد می گردد.
وبلاگ اول:
شیخ حقگو – میثاق(نت نوشت) – نرگس(یاداشتهای یک دلشکسته خبرنگار) – 66(آزادباش) – آزاد مرد(خودمونی تر از خودمونی) – فرید(روزگار) – اردکانی(نگار کویر) – م عقیلی(حرفهایی که باید زد)
وبلاگ دوم:
رها(مسعود طهماسبی) – کارن(دگراندیش) – محمود(شب کویر) – میلاد تفضلی(مديريت سایت بازتاب ایران)

  gh wrote @

اهداف وبلاگ گروهی مشخص می باشد ولی مطالب هر وبلاگ با نظر اعضای همان وبلاگ(با رعایت اساسنامه) تنظیم خواهد شد.
نام تمامی وبلاگها یکی است(فریاد حق طلبی مردم) ولی نوشته ای که در صفحه اصلی هر وبلاگ زیر نام وبلاگ ثبت می گردد(که در وبلاگ اصلی فریاد حق طلبی مردم نوشته«فضایی برای درد دل مردم » درج شده است) و در صفحه مدیریت وبلاگ قسمت تنظیمات وبلاگ با عنوان «توضیحاتی پیرامون وبلاگ می باشد» به انتخاب اعضای وبلاگ خواهد بود.
اعضای هر گروه با یکدیگر ارتباط برقرار نمایند و از میان خود یک نفر را بعنوان سر گروه و یک نفر را بعنوان معاون گروه با توافق جمعی انتخاب کنند و به من معرفی نمایند تا رمز ورود به قسمت مدیریت یکی از وبلاگ های گروهی را در اختیار آنها قرار دهم(حداقل اعضای هر گروه برای شروع کار وبلاگ سه نفر می باشد).

  ghh wrote @

اگر تعداد اعضای یگ گروه زیاد شود بعضی از آنها می توانند گروه جدیدی تشکیل دهند.
اعضایی که در این دو گروه نیستند می توانند گروه سوم را تشکیل دهند.
آدرس تمامی اعضای وبلا گ گروهی در قسمت پیوند های وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی قرار داده شده است.
منتظر نظر شما می باشم.

با سپاس فراوان

  gh wrote @

وبلاگ گروهی فریاد حق طلبی مردم
حضور محترم جناب آقای فرید(روزگار)
با سلام و تقدیم احترام
به استحضار می رساند گروههایی که تعداد اعضای آن زیاد بوده و هماهنگی میان آنها برای انتخاب سرگروه و معاون گروه مشکل می باشد می توانند اعضای گروه خود را به سه نفر کاهش دهند و اشخاصی که از گروه جدا می شوند در گروههای جدیدی سازماندهی خواهند شد.
پیروز باشید – سید محسن قائمی

  mohamad habibi wrote @

ba salam
baray shoma e-mail zadam

  ghaemi wrote @

حضور محترم جناب فرید
به استحضار می رساند با عنایت خدا و کمک و همیاری شما عزیزان وبلاگ های گروهی فریاد حق طلبی در حدّ قابل توجّه ای گسترش یافته است بگونه ای که تا این زمان نزدیک به هشتاد نفر عضو داشته و یازده وبلاگ گروهی توسّط اعضا ایجاد شده است، در گام بعدی باید راهبرد مناسبی برای تحقق اهداف تعیین شده تعریف نمائیم برای این منظور باید مجمع اعضا و نویسندگان وبلاگ های گروهی تشکیل گردد، برای تشکیل جلسه مجمع نیاز به یک سری هماهنگی هایی است که پیشنهاد می شود برای انجام آن شاخه استانی فریاد حق طلبی تشکیل گردد.

  ghaemi wrote @

چون تعداد وبلاگ نویسان در استان های تهران و اصفهان بیشتر از دیگر استان ها می باشند پس ابتدا اقدام به تشکیل شاخه استانی فریاد حق طلبی در دو استان فوق می کنیم برای این منظور وبلاگی به آدرس http://faryadehaghtalabi02.blogfa.com برای استان تهران و وبلاگی به آدرس http://faryadehaghtalabi03.blogfa.com برای استان اصفهان ایجاد شده است بدینوسیله از وبلاگ نویسان ساکن استان تهران تقاضا می شود در وبلاگ اول و از وبلاگ نویسان ساکن استان اصفهان تقاضا می شود در وبلاگ دوم ثبت نام نمایند.
پیروز باشید – سید محسن قائمی

  ghaemi wrote @

حضور محترم جناب فرید
با سلام و تقدیم احترام
بدینوسیله به استحضار می رساند که انتخابات جهت تعیین اعضای شورای مرکزی مدیریت فریاد حق طلبی شروع شده است برای اطلاع از چگونگی شرکت در انتخابات به وبلاگ شورای مرکزی مدیریت فریاد حق طلبی به نشانیhttp://faryadehaghtalabi004.blogfa.com مراجعه نمائید.
با تشکر – سید محسن قائمی

توضیحاتی پیرامون نحوه برگزاری انتخابات:
مرحله اول: ثبت نام داوطلبین عضویت در شورای مرکزی
شرط قرار گرفتن نام اعضا در لیست داوطلبین عضویت در شورای مرکزی داشتن حداقل شش امتیاز می باشد.
داوطلبین عضویت در شورای مرکزی که امتیازشان کمتر از عدد شش است برای اینکه نامشان در لیست نامزدهای عضویت در شورای مرکزی قرار بگیرد باید با دیگر اعضا گروه هایی تشکیل دهند که مجموع امتیاز اعضای آن به حداقل عدد شش برسد.
هیچ محدودیت زمانی برای نامزد شدن اعضا و یا شرکت در رأی گیری وجود ندارد و نیز هیچ محدودیتی در تعداد اعضای شورای مرکزی وجود ندارد.
مرحله دوم: رأی گیری
شرط عضویت در شورای مرکزی کسب حداقل 20 امتیاز می باشد(با احتساب امتیاز خود شخص داوطلب).
هیچ محدودیت زمانی برای ورود اعضا به شورای مرکزی وجود ندارد بنابراین هر زمان که مجموع امتیاز کسب شده هر عضو به عدد20 رسید به شورای مرکزی راه می یابد.
اعضا برای داوطلب شدن در شورای مرکزی و نیز برای شرکت در رأی گیری به وبلاگ شورای مرکزی به نشانی http://faryadehaghtalabi004.blogfa.com
مراجعه نمایند.
تمام کسانی که اسمشان در لیست اعضای تشکّل می باشد می توانند در انتخابات شرکت نمایند.
شرکت اعضای شورای مرکزی در جلسات تشکّل الزامی می باشد بنابراین کسانی که با اسم مستعار فعالیت می کنند و نمی خواهند شناخته شوند نباید نامزد عضویت در شورای مرکزی گردند.

  gh wrote @

حضور محترم جناب فرید
با سلام و تقدیم احترام
بدینوسیله به اسحضار می رساند که اوّلین جلسه تشکّل فریاد حق طلبی مردم در تاریخ 15/3/1386 در شهر اصفهان برگزار می گردد لطفاً در آن شرکت فرمائید.
چنانچه تصمیم به شرکت در جلسه گرفتید موضوع را به یکی از اعضای کمیته پیگیری امور جلسه اطلاع دهید تا شما را در جریان زمان و مکان دقیق جلسه قرار دهند.

  gh wrote @

دستور کار جلسه:
1- بررسی اساسنامه تشکّل فریاد حق طلبی مردم
2- بررسی بهترین روشها جهت تحقّق اهداف تشکّل فریاد حق طلبی مردم
3- بررسی راههای گسترش تشکّل فریاد حق طلبی مردم
4- بررسی متن پیشنهادی بیانیه پایانی مجمع عمومی فریاد حق طلبی مردم
چنانچه موضوع دیگری را نیز برای طرح در دستور کار جلسه

  gh wrote @

ضروری می دانید در قسمت نظر خواهی وبلاگ شورای عمومی مدیریت فریاد حق طلبی به نشانی http://faryadehaghtalabi003.blogfa.com اعلام نمائید.
در ضمن چنانچه پیشنهادی برای هر چه بهتر برگزار کردن جلسه دارید نیز اعلام نمائید.

  gh wrote @

اسامی و شماره تلفن های اعضای کمیته پیگیری امور جلسه:
مسعود طهماسبی 09132268233
محمد مهدی حبیبی 09132168003
نرگس آذری(مامولک علامه)
سعید دهقانی 09132032837
برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون جلسه فوق به وبلاگ شاخه اصفهان به نشانی http://faryadehaghtalabi03.blogfa.com مراجعه نمائید.
پیروز باشید

  gh wrote @

قوانین و مقررات جدید انتخابات شورای مرکزی مدیریت تشکّل فریاد حق طلبی
نظر به اینکه مقرّرات قبلی محدودیت هایی را برای داوطلبین عضویت در شورای مرکزی و نیز برای رأی دهندگان ایجاد می کرد مقرّرات قبلی به شکل زیر اصلاح گردید:
1- تمامی اعضا بدون توجّه به امتیازشان می توانند نامزد عضویت در شورای مرکزی مدیریت فریاد حق طلبی شوند.

  gh wrote @

تمام کسانی که اسمشان در لیست اعضای تشکّل می باشد می توانند در انتخابات شرکت نمایند.
شرکت اعضای شورای مرکزی در جلسات تشکّل الزامی می باشد بنابراین کسانی که با اسم مستعار فعالیت می کنند و نمی خواهند شناخته شوند نباید نامزد عضویت در شورای مرکزی گردند.
اعضا برای اعلام نامزدی خود در شورای مرکزی و برای مشاهده امتیاز خود و برای شرکت در رأی گیری به وبلاگ شورای مرکزی مدیریت فریاد حق طلبی به نشانی http://faryadehaghtalabi004.blogfa.com مراجعه نمایند.


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: